צוות

מוטי דותן

יו"ר ומנכ"ל

מוטי דותן הוא יו"ר ומנכ"ל משותף של קדימה מדע וחבר בחבר הנאמנים של אורט העולמית.

מוטי הוא יליד פתח תקווה, בן לניצולי שואה שעלו לארץ ב 1948 ונכדו של בנימין זאב פרקש ז"ל, שעלה בגיל 69 לאחר ששרד את אושוויץ ודכאו.

התחנך בישיבת בני עקיבא רעננה ולחם בשלוש מלחמות ביחידת חי"ר מובחרת. בעל תואר ראשון במנהל עסקים וכלכלה ובוגר קורס מנהלים באוניברסיטת בר אילן.

מוטי מעורב בפעילות ציבורית וחינוך נוער משנת 1982 ועד היום, בהם יסוד פעילויות נוער עם ניצולי שואה במועצה האזורית גליל תחתון, שם שימש כראש המועצה משנת 2001. חבר בוועד המנהל של עמותת ידידי בית החולים פוריה, ובין היתר יו״ר רשות ניקוז ונחלים כינרת.

נשוי לפנינה, אב לארבעה וסבא ל – 11 נכדים.

קראו עוד

הדס גרומט

מנכ"לית, מנהלת כספים

הדס גרומט משמשת כמנכ"לית המשותפת של קדימה מדע, וכמנהלת הכספים של אורט העולמית ושל קדימה מדע. לפני תפקידיה הנוכחי, כיהנה הדס במספר תפקידי כספים בכירים, ביניהם מנהלת כספים ואוצר בשטראוס וסמנכ"לית כספים וגזברית קבוצת החברות הבנות של קבוצת IDE Technologies Ltd.

בתפקידה כממלאת מקום מנכ"לית World ORT קדימה מדע, הדס אחראית על פיקוח וניהול סיכונים בארגון, בעוד כמנהלת כספים היא מנהלת צוות פיננסים עולמי המבוסס הן בישראל והן בלונדון. כמו כן, היא מפקחת על הפיתוח והיישום של כל הפרויקטים והשותפויות הגדולות עבור קדימה מדע ויישום האסטרטגיה לטווח הקצר והארוך של הארגון.

הדס נולדה בארה"ב ומאחר שעברה לישראל כילדה, שולטת באנגלית ובעברית כאחד. בעלת תואר ראשון בחשבונאות ועסקים מאוניברסיטת תל אביב והמכללה למינהל ולימודים אקדמיים, ורישיון רו"ח (ישראל). הדס נשואה, עם בת ובן בוגרים.

קראו עוד

ד"ר משה לייבה

משנה למנכ"ל, מנהל פדגוגיה

ד"ר משה לייבה משמש כמשנה למנכ"ל ומנהל פדגוגיה בקדימה מדע. לפני תפקידו בקדימה מדע, משה שימש כסגן מנהל רשות החינוך ומנהל חדשנות ראשי בעיריית חולון. משה היה גם מפקח מחוז תקשוב וחדשנות פדגוגית במשרד החינוך הישראלי.

משה קובע בתפקידו את סדר היום הפדגוגי של קדימה מדע ומוביל את כל המו"פ והפעילויות החינוכיות בארץ ובחו"ל.

כיום פרופסור משנה בפקולטה למנהל עסקים וכלכלה (חוג למערכות מידע), משה היה בעבר מרצה וחוקר באוניברסיטת תל אביב, HIT (מכון טכנולוגי חולון) ומכללת לווינסקי למורים, והשתתף כחוקר פעיל במספר תכניות מחקר ICT באירופה (FP7, FP6, GIF). המחקר של משה מתמקד בהיבטים קוגניטיביים של למידה, מיומנויות של המאה ה-21, ניתוח למידה והשפעה ושימוש ב-ICT במערכות חינוך ובעיקר בחינוך STEAM.

למשה תואר B.Sc בהנדסת חשמל, תעודת הוראה, תואר שני (בהצטיינות) בחינוך טכנולוגיה, מתמטיקה ומדעים ותואר שלישי בטכנולוגיה חינוכית מאוניברסיטת תל אביב, ישראל.

קראו עוד

מילו אביטן

סמנכ"ל הרכש והלוגיסטיקה

מילו אביטן החל את דרכו בארגון קדימה מדע בשנת 2012 בפרויקט הכיתות החכמות ומילא קשת רחבה של תפקידים – ניהול פרויקטים, מנהל רכש ולוגיסטיקה, והיום משמש כסמנכ"ל תיפעול.
מהנדס תעשייה וניהול, בעל הסמכה בניהול רכש בכיר, אחראי על כל נושא ההתקשרויות עם ספקים, החוזים, הבינוי והשיפוצים של כלל מבני הרשת, ציוד, רכש וכל התחום הלוגיסטי.

קראו עוד

אירה לוטמן

מנהלת פרויקט אנייר

אירה היא מנהלת פרויקט אנייר. Anières Elite Academy הוקמה על-ידי World ORT קדימה מדע בישראל, במטרה לגדל את נבחרת העתיד של ישראל בתחומי המדע והטכנולוגיה, בתעשייה עתירת הידע, באקדמיה, ובהנהגה הציבורית – וזאת על-מנת למלא את המחסור הקיים במהנדסים בישראל.

הפרויקט מבוסס במקור על תכנית החינוך היוקרתית של ארגון החינוך העולמי World ORT, שפעלה בעיר Anières בשוויץ במשך 50 שנה, במסגרתה התחנכו מאות תלמידים שהפכו לחוד החנית של המדע, התעשייה, החינוך והטכנולוגיה בעולם.

קראו עוד

ד"ר איילת אגוזי

מנהלת תחום פדגוגיה

לפני תפקידה בקדימה מדע, ד"ר איילת אגוזי הייתה מרצה, ניהלה פרויקטיים חינוכיים ואת ההתנסות המעשית של פרחי ההוראה באוניברסיטת חיפה. בנוסף, איילת ניהלה בית ספר בארה"ב.

איילת מנהלת את תחום הפדגוגיה וההערכה בפעילויות החינוכיות של קדימה מדע בארץ.

איילת חוקרת חדשנות, מנהיגות ותהליכי שינוי במערכות חינוך.  לאיילת תואר ראשון בחינוך חברתי קהילתי (B.Ed) , תעודת הוראה, תואר שני (בהצטיינות) בניהול ומדיניות בחינוך ותואר שלישי בניהול ומדיניות בחינוך מאוניברסיטת חיפה, ישראל

קראו עוד

שגית כהן

מנהלת משאבי אנוש

שגית היא מנהלת משאבי אנוש. אחראית על כל מחזור חייו של העובד, תוך שמירה על זכויותיו ורווחתו, נהלי החברה ובהלימה עם אסטרטגית הארגון.
שואפת למציאת פתרונות למציאות המשתנה במהירות ומאמינה בהתפתחות הארגון והפרט כאחד. בוגרת תואר בכלכלה ומנהל עסקים, ניהול משאבי אנוש וניתוח התנהגות.
נשואה ואימא לשלושה.

קראו עוד

מוניק זהבי

רכזת היחסים הבינלאומיים

מוניק היא רכזת היחסים הבינלאומיים של קדימה מדע, בעלת ניסיון רב בניהול קשרים, פיתוח עסקי, שירות לקוחות ותפעול, הן במגזר ללא מטרות רווח והן במגזר הפרטי. לפני תפקידה בקדימה מדע, היא עבדה כעוזרת המבצעת של מנהלת הקשרים הראשית של אורט העולמית בלונדון, שם בנתה ושימרה קשרים עם תורמים גלובליים, נאמנים, נציגי דירקטוריון ובעלי עניין חיצוניים.

בתפקידה כרכזת יחסים בינלאומיים בקדימה מדע, מוניק מרכזת ומארחת שליחויות וביקורים בפרויקטים של קדימה מדע ברחבי הארץ ומפקחת על דיווח וכתיבת מענקים לכל הפרויקטים המתקיימים ישראל. היא גם מפעילה את תכנית "שגרירים צעירים" של כפר סילבר, תכנית מנהיגות והעצמה לבני נוער בכפר הנוער "כפר סילבר" באשקלון.

מוניק נולדה בלונדון, שם התגוררה עד יולי 2020, אז עלתה לארץ. היא בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה, מ-Birkbeck, אוניברסיטת לונדון, ותואר שני בפסיכולוגיה חיובית יישומית, מאוניברסיטת Buckinghamshire New University (בריטניה) והיא אם לבן ובת בוגרים.

קראו עוד
דילוג לתוכן