גליל מערבי

מרכז גליל מערבי כולל פעילות בקרית-ים, נהריה, שלומי, במועצה אזורית מטה אשר, במועצת מעלה יוסף, בפסוטה ובכפר ורדים. בכל אזור אנחנו מתאימים פעילות על פי צרכי השטח. במעלה יוסף אנחנו פועלים בעיקר בבתי הספר, במטה אשר אנחנו פועלים ביישובים השונים כמו שלומי, שם יש לנו כיתה טכנולוגית בתוך המרכז הקהילתי, ובנהריה – שבה אנו מקיימים קורסים בשת"פ המרכז הקהילתי.

שמי דנה דהן. אני מתגוררת בקיבוץ אילון שבגליל המערבי ועובדת בקדימה מדע מאז שנת 2019.

אני מנהלת את הפעילות של קדימה מדע בגליל המערבי. יש לנו מרכז מצוינות בשלומי עם קורסים במדע וטכנולוגיה. שלומי הוא יישוב קטן של 6,000 תושבים והילדים ביישוב הם ילדים מהפריפריה, רחוקים מאפשרויות הלמידה וההתנסות הקיימות במרכז הארץ או בערים הגדולות.

בנוסף, אני מנהלת את הקמת מרכז  STEM ע"ש ד. דן ובטי קאהן בבית ספר רודמן בקרית ים ועובדת עם הצוות בתהליך הכשרת מורים בבית הספר.

כאישה שעובדת עם מדריכים שהם בעיקר גברים בתחום יחסית גברי, אני מרגישה שיש פתיחות וקבלה גדולה גם לנשים בתפקידי ניהול. כאישה, אני מביאה גישה הוליסטית עם אינטליגנציה רגשית גבוהה. הקווים המנחים אותי: חיזוק החלש, יצירת אווירה משפחתית מול מדריכי הקורס והילדים, וחיבור בין התושבים והאוכלוסייה לבין יועצות התוכן. אני מביאה יכולות פסיכולוגיות עם רגישות מיוחדת לילדים שזקוקים ליותר תשומת לב.

גלריית תמונות המרכז

מנהלת המרכז: דנה דהן
מייל ליצירת קשר:

dana.d@wokm.org

פרויקטים המתקיימים במרכז

דילוג לתוכן