• קדימה מדע

הסרט של כפר סילבר זכה במקום הראשון של מחוז הדרום

עודכן: 13 בינו׳ 2020

הסרט הדוקומנטרי "לצייר את אליזבת" בבמויו של שון פרטוק זכה במקום הראשון בתחרות פרסי גמר של אזור דרום ויעלה לתחרות הארצית שתתקיים בפברואר.


הסרט עוסק בתלמידה שעברה משבר חמור בינה לבין הוריה שגרם לה לעזוב את הבית בטריקת דלת. היא עוברת מבית הוריה בקריית גת לגור עם אחותה בשדרות. הסרט מדבר על הקשר בין אליזבת לשון, היא נפתחת בפניו ומספרת איך זה לגדול בכיתה י"א יחד עם משבר אישי. אליזבת משדרת המון חוזק ועוצמה. שניהם תלמידים בכפר באותה כיתה.


לירן בר זאב מרכז המגמה חינך את שני התלמידים שון ואליזבת. מוטי אוורבוך הוא המורה המקצועי לתקשורת שליווה את הסרט. שון פרטוק השתתף בסמינר תקשורת של ORT העולמית בבולגריה בשנה שעברה- Digital Skills Academy.
התחרות היא מטעם מגמת תקשורת ארצית של משרד החינוך. כל בית ספר באזור הדרום שלח את הסרטים המובחרים שלו. 12 סרטים עלו לגמר מתוכם שני סרטי דוקו ושני סרטים עלילתיים עולים לגמר הארצי (מקומות 1-2 מכל קטגוריה). יעלו לתחרות הארצית שתתקיים בפברואר בב"ש.

במאי: שון פרטוק צלם: כרם אבו מוסא מפיקה: יהודית אמביאלה עורך: עופרי דוד

שחקנים : שון פרטוק ואליזבת קורנייב


בשנה שעברה סרט של תלמידי כפר סילבר זכה בתחרות הארצית בקטגוריית הסרט הדוקומנטרי - "מדינת ישראל נגד נביו אבבה". מדובר במסעו של נביו לאתיופיה במטרה לעזור בעלייה של אחותו שנשארה שם שנים לאחר שהוא עלה לארץ. הוא היה תלמיד לפני שנתיים בכפר סילבר. נביו ואביו נסעו לאתיופיה לפגוש את אחותו, שהמדינה לא מאפשרת לה לעלות לישראל.


כל הכבוד לכל התלמידים והמורים בכפר הנוער שלנו כפר סילבר בתנופה שתרמו להצלחת הסרט! 😍👑🏆


97 צפיות