• קדימה מדע

מנכ"ל חדש לכפר סילבר: עמוס גופר נכנס לתפקיד

עודכן: 13 בינו׳ 2020

עמוס גופר, המנכ"ל החדש של כפר הנוער סילבר, החל את תפקידו בתחילת השנה האזרחית. עמוס, בן 43, נשוי לקרן ואב לשלושה ילדים. הוא מגיע אלינו אחרי עבר צבאי מרשים. עמוס שירת כלוחם ואז כקצין כושר קרבי ביחידות מיוחדות ואחראי על הכשרות הפיקוד הבכיר ביותר בצבא. בתפקידו האחרון שימש כמפקד בה"ד 8 – בית הספר לכושר קרבי.


עמוס הוא בעל תואר ראשון בחינוך גופני וספורט-תרפיסט. עמוס סיפר לנו כי החינוך תמיד משך אותו: "לאורך כל השנים עסקתי בחינוך. אמנם קראו לי קצין כושר קרבי אבל הייתי בעצם מורה לספורט. בגיל צעיר הבנתי שמה שמושך אותי זה לא האימון אלא דווקא הסיפור של החינוך והקניית ערכים. אני בחרתי להקנות ערכים דרך הספורט, ערכים לחיים, כמו האמונה ברוח האדם, שאסור לוותר אף פעם ושתמיד יש סיכוי להצליח".


עמוס גופר מנכ"ל כפר סילבר
עמוס גופר מנכ"ל כפר סילבר

עמוס ציין כי החוויה של הכניסה לתפקיד ב-World ORT קדימה מדע ובכפר סילבר היתה מאד מחבקת, "מעל ומעבר". הוא מאחל לעצמו לדעת להקשיב לאנשים "ובעיקר שאוכל לשפר ולו במעט את איכות הלימודים והחיים לילדי הפנימיה וכל ילדי בתי הספר". לדבריו, הצבא הוא גוף מאד משימתי והרקע הצבאי שלו יתרום רבות לכפר בהיבט של עמידה במשימות ויעדים.

מנכ"ל קדימה מדע אביעזר סגל: "אנו מברכים את עמוס גופר על הצטרפותו למשפחת קדימה מדע. עמוס מצטרף לחבורה מדהימה של כ-1,400 מנהלים ואנשי חינוך המהווים את עמוד השידרה של העשייה החינוכית בישראל. אנו בטוחים שעמוס יצעיד את כפר סילבר לשיאים חדשים ויחד עם הנהלת קדימה מדע ידע לקחת את הכפר לצמיחה והתחדשות".

משה (קינלי) טור פז, מנהל רשת החינוך בקדימה מדע בירך את עמוס: "עמוס גופר מצטרף לקדימה מדע אחרי 25 שנות שירות משמעותי ביותר בצה"ל. עמוס הרשים אותנו ואת משרד החינוך בנחישותו, במקצועיותו, באנושיותו וביכולותיו הניהוליות. אני משוכנע שעמוס יוביל את כפר סילבר בגאון ובבטחה ושביחד עימו נעשה דברים נפלאים עבור ילדי כפר הנוער החשוב הזה ועבור כלל ילדי ישראל".

#כפרסילבר #כפרנוער #מינוי

812 צפיות